BPSD00080735150K00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BPSD00080735150K00
JLCPCB Part #
C17650395
Package
SMD,7.8x7mm
Description
1.24A 100mΩ 15uH ±10% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS