BPAL00060645222T0E
MFR.Part #
BPAL00060645222T0E
JLCPCB Part #
C17551972
Package
SMD,6.2x6mm
Description
100mA 16Ω 2.2mH 80mA ±30% SMD,6.2x6mm Power Inductors ROHS