BPSD000605453R3K00
MFR.Part #
BPSD000605453R3K00
JLCPCB Part #
C17293481
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
2.59A 3.3uH 31.4Ω ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS