BPCF00070745470T00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BPCF00070745470T00
JLCPCB Part #
C17399728
Package
SMD,7x7mm
Description
125mΩ 47uH 750mA 920mA ±30% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS