BPSD00060530681M00
MFR.Part #
BPSD00060530681M00
JLCPCB Part #
C17688243
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
180mA 6.5Ω 680uH ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS