LVS303010-6R8M-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
LVS303010-6R8M-N
JLCPCB Part #
C280518
Package
SMD,3x3mm
Description
253mΩ 504mA 560mA 6.8uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS