BPSD00060525181K00
MFR.Part #
BPSD00060525181K00
JLCPCB Part #
C17671948
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
1.95Ω 180uH 260mA ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS