BPSD00060525180M00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BPSD00060525180M00
JLCPCB Part #
C17447095
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
1.1A 18uH 250mΩ ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS