BPSD00050432120M00
MFR.Part #
BPSD00050432120M00
JLCPCB Part #
C17229371
Package
SMD,4.5x4mm
Description
1.05A 12uH 210mΩ ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS