BPSC00131380820T00
MFR.Part #
BPSC00131380820T00
JLCPCB Part #
C17505235
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
160mΩ 2.7A 82uH ±30% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS