SRR1260A-560M
MFR.Part #
SRR1260A-560M
JLCPCB Part #
C1334371
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
100mΩ 2.2A 2.3A 56uH AEC-Q200 ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS