BPSC00131360330T00
MFR.Part #
BPSC00131360330T00
JLCPCB Part #
C17351090
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
2.9A 33uH 57mΩ ±30% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS