ASCQ000603031N9B00
MFR.Part #
ASCQ000603031N9B00
JLCPCB Part #
C6127504
Description
1.9nH 10GHz 130mΩ 14@500MHz 620mA AEC-Q200 0201 Inductors (SMD) ROHS