BPSC00131345390T00
MFR.Part #
BPSC00131345390T00
JLCPCB Part #
C17414465
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
132mΩ 2.1A 39uH ±30% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS