BPSC000707456R8M00
MFR.Part #
BPSC000707456R8M00
JLCPCB Part #
C17657209
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
2.5A 45mΩ 6.8uH ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS