BPSC000707452R7M00
MFR.Part #
BPSC000707452R7M00
JLCPCB Part #
C17428272
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
2.7uH 3.5A 30mΩ ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS