BMMN00101040330MX2
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BMMN00101040330MX2
Description
33uH 4.4A 5A 92mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% - Power Inductors ROHS