BPRR001010413R8T00
MFR.Part #
BPRR001010413R8T00
JLCPCB Part #
C17592120
Package
SMD,10.1x10mm
Description
13mΩ 3.8uH 5.5A 6A ±30% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS