BPSD00060545390K00
MFR.Part #
BPSD00060545390K00
JLCPCB Part #
C17449941
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
320mΩ 39uH 800mA ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS