BPRR00101041121K00
MFR.Part #
BPRR00101041121K00
JLCPCB Part #
C17488445
Package
SMD,10.1x10mm
Description
1.08A 1.2A 120uH 375mΩ ±10% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS