BPRR00101041100TA0
MFR.Part #
BPRR00101041100TA0
JLCPCB Part #
C17443172
Package
SMD,10.1x10mm
Description
10uH 28.8mΩ 4.3A 4.3A ±30% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS