BPDR00070740470T00
MFR.Part #
BPDR00070740470T00
JLCPCB Part #
C17499293
Package
SMD,6.7x6.7mm
Description
155mΩ 47uH 950mA 950mA ±30% SMD,6.7x6.7mm Power Inductors ROHS