BPDR00070740100T00
MFR.Part #
BPDR00070740100T00
JLCPCB Part #
C17530364
Package
SMD,6.7x6.7mm
Description
10uH 2A 2A 38mΩ ±30% SMD,6.7x6.7mm Power Inductors ROHS