BPDR00070730330T00
MFR.Part #
BPDR00070730330T00
JLCPCB Part #
C17422348
Package
SMD,6.7x6.7mm
Description
165mΩ 33uH 970mA 970mA ±30% SMD,6.7x6.7mm Power Inductors ROHS