LVH201B10H-1R0M-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
LVH201B10H-1R0M-N
JLCPCB Part #
C285853
Package
SMD
Description
1.5A 110mΩ 1uH 2.2A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS