BPDR00070740270M00
MFR.Part #
BPDR00070740270M00
JLCPCB Part #
C17235208
Package
SMD,6.7x6.7mm
Description
1.2A 1.2A 109mΩ 27uH ±20% SMD,6.7x6.7mm Power Inductors ROHS