BPDC00050530101M00
MFR.Part #
BPDC00050530101M00
JLCPCB Part #
C17309001
Package
SMD,5.1x5.1mm
Description
100uH 400mA 948mΩ ±20% SMD,5.1x5.1mm Power Inductors ROHS