BPDC000505202R2M00
MFR.Part #
BPDC000505202R2M00
JLCPCB Part #
C17581131
Package
SMD,5.1x5.1mm
Description
1.7A 2.2uH 39mΩ ±20% SMD,5.1x5.1mm Power Inductors ROHS