BPDC000505202R2T00
MFR.Part #
BPDC000505202R2T00
JLCPCB Part #
C17398378
Package
SMD,5.1x5.1mm
Description
1.7A 2.2uH 39mΩ ±30% SMD,5.1x5.1mm Power Inductors ROHS