MPXV1D1264L100
MFR.Part #
MPXV1D1264L100
JLCPCB Part #
C1852647
Package
SMD,12x12mm
Description
10uH 12.2A 14A 16.1mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS