BPCI00121260471K00
MFR.Part #
BPCI00121260471K00
JLCPCB Part #
C6132240
Package
SMD,12x12mm
Description
470uH 580mA 580mA 770mΩ Magnetic Shielded Inductor ±10% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS