BPCI00121260151TA0
MFR.Part #
BPCI00121260151TA0
JLCPCB Part #
C7220584
Package
SMD,12x12mm
Description
1.7A 1.8A 150uH 260mΩ Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS