BPCI00121260120T00
MFR.Part #
BPCI00121260120T00
JLCPCB Part #
C6471047
Package
SMD,12x12mm
Description
12uH 27mΩ 3.5A 3.5A Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS