BPCI001212108R2M00
MFR.Part #
BPCI001212108R2M00
JLCPCB Part #
C6471031
Package
SMD,12x12mm
Description
16mΩ 6.7A 8.2uH 8.3A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS