BWVS004040184R7M00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BWVS004040184R7M00
JLCPCB Part #
C2838226
Package
SMD,4x4mm
Description
1.7A 2A 4.7uH 90mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS