BPCI00101040680T00
MFR.Part #
BPCI00101040680T00
JLCPCB Part #
C5558212
Package
SMD,10.3x10.3mm
Description
1.3A 1.8A 477mΩ 68uH Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,10.3x10.3mm Power Inductors ROHS