BWVF002520121R0M00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BWVF002520121R0M00
JLCPCB Part #
C2838264
Package
1008
Description
1uH 2.4A 2.5A 50mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS