BPCI000707468R2T00
MFR.Part #
BPCI000707468R2T00
JLCPCB Part #
C7086372
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
2.1A 2.1A 42mΩ 8.2uH Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS