BPAL00080845680M00
MFR.Part #
BPAL00080845680M00
JLCPCB Part #
C17523862
Package
SMD,7.5x7.5mm
Description
1.4A 1.4A 165mΩ 68uH ±20% SMD,7.5x7.5mm Power Inductors ROHS