BPAL00060645680M09
MFR.Part #
BPAL00060645680M09
JLCPCB Part #
C17640153
Package
SMD,6.2x6mm
Description
1.1A 200mΩ 68uH 810mA ±20% SMD,6.2x6mm Power Inductors ROHS