BPAL00060645330T00
MFR.Part #
BPAL00060645330T00
JLCPCB Part #
C17211340
Package
SMD,6.2x6mm
Description
1.1A 1.6A 100mΩ 33uH ±30% SMD,6.2x6mm Power Inductors ROHS