BPAL000606306R8T00
MFR.Part #
BPAL000606306R8T00
JLCPCB Part #
C17267654
Package
SMD,6.3x6.2mm
Description
1.4A 2.6A 41mΩ 6.8uH ±30% SMD,6.3x6.2mm Power Inductors ROHS