BMRA00060630220MA1
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BMRA00060630220MA1
JLCPCB Part #
C2838326
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
145mΩ 22uH 3.2A 3A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS