LVS303012H-100M-N
MFR.Part #
LVS303012H-100M-N
JLCPCB Part #
C280522
Package
SMD,3x3mm
Description
10uH 1A 270mΩ 720mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS