BMRA000404206R8MA1
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BMRA000404206R8MA1
JLCPCB Part #
C2838335
Package
SMD,4.6x4.1mm
Description
135mΩ 2.5A 2A 6.8uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4.6x4.1mm Power Inductors ROHS