SDT0402T-2R2M-N
MFR.Part #
SDT0402T-2R2M-N
JLCPCB Part #
C329835
Package
SMD
Description
1.5A 2.2uH 60mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS