BMQE000404112R2MAA
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BMQE000404112R2MAA
JLCPCB Part #
C2847093
Package
SMD,4.6x4.1mm
Description
2.2uH 3.5A 3A 82mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4.6x4.1mm Power Inductors ROHS