BMNI000404311R2MXH
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BMNI000404311R2MXH
Description
1.2uH 11.5mΩ 8.7A Magnetic Shielded Inductor ±20% - Power Inductors ROHS