LVS606028-220M-N
MFR.Part #
LVS606028-220M-N
JLCPCB Part #
C285829
Package
SMD,6x6mm
Description
1.5A 1.6A 135mΩ 22uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS