BMMN001010403R3MX1
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BMMN001010403R3MX1
Description
12mΩ 14A 3.3uH 9A Magnetic Shielded Inductor ±20% - Power Inductors ROHS